fbpx

Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Firma içi eğitimler genellikle çalışanların canlarını sıkan, uzun ve teknik içerikli eğitimlerdir. Eğitime katılan şirket çalışanı ilk bölümleri dikkatle dinledikten sonra kendini sosyal medyanın sayfaları arasında bulur. Çünkü kendi çalıştığı birim ile alakası olmayan konular, teknik terimler ve anlatımın sıradanlığı konsantrasyonunu bozar. ENA Bilişim Güvenliği olarak verdiğimiz Eğitim Hizmetleri tamamiyle bu standart anlayışın dışındadır.

Günümüzde yenilikçi eğitimin değerini anlayan firmalar eğitimlerinde klasik sunumları kullanmak yerine oyunlaştırılmış eğitim içeriklerini tercih etmeye başladılar. Şirket içi ve şirket dışı eğitimleri boşa geçen zaman olarak düşünen çalışanların, farklı ve yenilikçi bir şekilde sunulan bu yöntemi hızla benimsediği görülmektedir.

Özellikle öğrenme piramidi içerisinde geçen en yüksek akılda kalma seviyesine sahip öğrenme metodları, oyunlaştırma içerisinde kullanıldığı zaman daha verimli ve akılda kalıcı olmaktadır.

Biz eğitim süreçlerimizde, klasik sıkıcı sunum eğitimleri ile verimsiz bir şekilde zaman kaybetmektense, akılda kalıcı eğitimler ile hem boşa geçen zamanı, hem de bu konuda yapılan yatırımların daha verimli geri dönüşü için oyunlaştırılmış eğitimleri tercih ediyoruz.